KENWOOD TS-120V SSB/CW QRP KW-Transceiver
uszkodzony
Absolutny nonsens , wiem ze Cie cena podnieca ale sprawdz co sie dzieje teraz w kantorach , ile stoi euro!!!!!!!!!!!!!!! . Druga sprawa to jest handlarz więc dokładnie wie co sprzedaje i dlaczego na częsci. Poczytaj ten opis gość dokłądnie sie zabezpieczył na wszelkie ewentualności i jak sam pisze wymiana bezpiecznika nie wchodzi w grę. Po co sprowadzać uszkodzony 25 watowy transceiver z wielką niewiadomą skoro na allegro masz taki sam z drugim VFO za 1000 zł. W kraju gdzie w razie problemów bedziesz pałał świętym oburzeniem i opiszesz "nieuczciwego" sprzedającego. A niemiaszkowi co zrobisz ? rączki do Bozi jak kolega z innego postu o FT747 z UK. Jeszcze gdyby to była 130-stka to moze tak, ale 120-tka to tylko takie sobie radio.