| Jaki przewód do mobila na 23cm? |
| Ja nic nie zmieniałem, używam to co było z magnesem w komplecie. Poprawić trzeba tylko połączenie pod naklejką przy gnieździe bo dla 27 MHz nie robi to wrażenia a tutaj już tak. (Jak najkrótsze połączenie "gołej" gorącej żyły) Też posiadam antenę z UC1 na 2/70/1.2 >,COMET SB97<, i nie zauważyłem znaczących strat. Oczywiście pomiary je wyłapią ale dla mnie do pominięcia. Z 1W otwieram przemiennik z około 50km oczywiście z górki |