Balon Serock sobota 09.05.2026 godz.14:00
    SP5LOT pisze:

      Explore pisze:

      Na stacjonarnym mam Win 7 ultimate 64bit.

    Może być problem z Win7 w tej wersji.
    Poprawkę zrobię już po locie - za mało czasu.


OK, póki co, będę dekodował na LDPlayer i assempix .,)


  PRZEJD NA FORUM