| Balon Serock sobota 09.05.2026 godz.14:00 |
SP5LOT pisze: Explore pisze: Na stacjonarnym mam Win 7 ultimate 64bit. Może być problem z Win7 w tej wersji. Poprawkę zrobię już po locie - za mało czasu. OK, póki co, będę dekodował na LDPlayer i assempix .,) |