Alan CT-145, CT-180, Rexon 102 itp.
części i akcesoria...
Może ktoś ma w swoich zasobach jakieś pozostałości po tych radiach. Generalnie potrzebuje wszystkiego. Galki, elementy obudowy, zużyte akumulatory, pojemniki na baterie, płytki z elektroniką. Mam trochę tych radyjek - czesć już uruchomiona ale w niektórych sa braki. Jeśli ktoś ma coś od tych sprzętów to chętnie przyjmę. Rynkowo nie ma to wartości a mi pomorze uratować kolejne radio. Mam też 3szt. na 70cm wiec od takich też chętnie przyjmę jakieś elementy.


  PRZEJDŹ NA FORUM