SP6 i policja w urzędzie
    sp9wlc pisze:

Ale dosyć tego bo piszemy nie w temacie, a jak widać nie dojdziemy do porozumienia.

Tak, odeszliście od tematu, a tymczasem na "konkurencyjnym" forum (KF-UKF) autor zamieszania z Burmistrzem i policją w Głubczycach powołuje się na wpisy na forach i sugeruje, że:
"(...)Nie ma tam moich wpisów, bo o sprawie wie tylko garstka zainteresowanych. Głównie ci co piszą wiedzą coś z mediów."
Po czym dodaje zaskakujące stwierdzenie:
"Już dzisiaj mój projekt nie stanowi tajemnicy. Miał on swoje 5 minut i na tym koniec."
Może Wy coś z tego rozumiecie, bo ja nie - najpierw nagłosnił sprawę swojego projektu, czuł się poszkodowany, że nie dostał dotacji, ściągnął policję i Radio Opole, a teraz pisze, że to było "5 minut i na tym koniec".
W końcu nasz gwiazdor winą za ewentualne konsekwencje próbuje obarczyć piszących o tym:
"Ci, którzy jednak maja wątpliwości czy dobrze postąpiłem, tych proszę o powstrzymanie się od głupich wpisów na temat krótkofalowców. Od kilku ładnych lat promujemy krótkofalarstwo (nie SKPO) na Opolszczyźnie w radiu i TV i głupaw wpisy mogą nam wszystkim zaszkodzić.
Wczoraj było to tylko w lokalnym radiu, dzisiaj jest to na ogólnopolskim portalu, a jutro może być w TV. Jesli będą o nas źle mówili, to wizerunek krótkofalowca będzie nie tylko tu źle postrzegany ale w całej Polsce."
My mamy za niego wziąć odpowiedzialność za brak wyobraźni? zdziwiony