
Grupa: Użytkownik
QTH: Mariusz Berlin JO62QK
Posty: 897 #8385829 Od: 2008-9-12
| Witam po latach. Mam pytanie odnośnie tego trx-a QRP, czy ktoś może używał, ktoś posiada, żeby coś doradzić. Mianowicie urządzenie poustawiane tak jak powinno być a mimo to nie odbiera żadnych stacji. Z głośnika wydobywa się szum i w zasadzie to wszystko. A czasami nawet słychać jakieś zakłócenia. Mimo resetu nie zmienia się nic. _________________
Ciekawe nowinki elektroniczne: https://www.youtube.com/watch?v=wDBTtIcrqHQ
Stacja Klubowa
http://www.qrz.com/db/DL0LDS |