HOME » OBWIESZCZENIA, INFORMACJE DLA KRÓTKOFALOWCÓW » SP9PKS - ZAPROSZENIE.

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

SP9PKS - zaproszenie.

SP9SM
07.06.2021 09:26:36

QTH: Mikołów (JO90kd)

Od: 2016-7-16

Mikołowski Klub Krótkofalowców SP9PKS zaprasza wszystkich miłośników fal radiowych do spotkania w dniu 20.06.2021 do Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie na spotkanie radiowe organizowane wspólnie z Śląskim Ogrodem Botanicznym na święto "DOBREJ ATMOSFERY" . Ze strony klubu krótkofalowców, impreza skierowana jest przede wszystkim do dzieci i młodzieży dla których to przygotowano grę terenową na świeżym powietrzu.
Tegoroczna ( VII edycja) radiowa gra terenowa nawiązuje do tematu święta czyli dobrej atmosfery a konkretnie jonosfery, gdyż ona ma decydujący wpływ na propagację fal radiowych. W związku z tym uczestnicy gry będą mieli okazję poznać jak zbudowana jest jonosfera, dowiedzą się czym są anteny i dlaczego tak wyglądają, poprawią swoje umiejętności w komunikacji radiowej a także spróbują swych sił we właściwym doborze komponentów radiowych. Poza tym będą mogli uzyskać odpowiedzi na każde pytanie z związane z krótkofalarstwem. Oczywiście każdy uczestnik zostanie nagrodzony.
Jest to również okazja do bezpośrednich spotkań krótkofalowców jak i CB radiowców.
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci a także sympatyków radia.
Zaczynamy o godzinie 12 w samo południe, zakończenie planujemy na godzinę 18.

Antoni de SP9SM sekretarz klubu SP9PKS
Nie polemizuj z głupcami, prędzej czy później sprowadzą Cię do swojego poziomu!

Electra03.05.2024 18:48:42

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

<< Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>

HOME » OBWIESZCZENIA, INFORMACJE DLA KRÓTKOFALOWCÓW » SP9PKS - ZAPROSZENIE.

TestHub.pl - opinie, testy, oceny