NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » EMISJE CYFROWE

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 13 / 18>>>    strony: 123456789101112[13]1415161718

rss dla Emisje Cyfrowe Temat/OpisAutorOdpowiedziWyświetleńAktualizacja
nowe posty w temacieCzestotliwosci dla FSK441
w pasmie 6 metrow
EI2KK11 08926.07.2013 13:20:20
nowe posty w temaciePływanie sygnału RX
SQ5PGL81 57625.07.2013 13:46:15
nowe posty w temacieRTTY po za pasmami amatorskimi
czy da się odebrać ?
SQ6KIN92 06026.06.2013 11:20:03
nowe posty w temaciekonfiguracja ft 950
SQ7RKF11 41819.06.2013 12:28:44
nowe posty w temacieNapis na Waterfell'u
jaki dodatkowy program
SQ7PGO203 33809.06.2013 19:25:40
nowe posty w temacieft100 i psk31
skonfigurowanie FT100 do emisji cyfrowych
sp5xsl101 68009.06.2013 14:36:41
nowe posty w temacieOdbiór map pogodowych [ 1 2 ]
Nutcracker228 05706.06.2013 22:05:28
nowe posty w temacieInstrukcja do MixW
SP8NFH53 20631.05.2013 12:59:00
nowe posty w temacieEmisje cyfrowe na 10m. Podłączenie prostego radia do komputera.
Radio K-Po DX5000
SQ6KXP41 66422.05.2013 19:08:26
nowe posty w temacieSSTV Kenwood VC-H1 lub KVT-10
SP2QBI195214.05.2013 22:42:55
nowe posty w temacieInterfejs SP8NTH a Kenwood TS 2000 w HRD [ 1 2 3 ]
darekmarta19754710 11811.05.2013 18:41:22
nowe posty w temacieInterfejs do emisji cyfrowych do wouxun kg uv-920p-e
usuniety_2016_05_2471 61630.04.2013 08:09:17
nowe posty w temacieCo to za emisja?
136kHz
EI2KK61 48228.04.2013 21:57:00
nowe posty w temacieJak podlaczyc FT-101ZD mk0 do komputera?
sp4nkt101 70828.04.2013 20:29:58
nowe posty w temacieWSPR - proszę o opinie :)
SQ6NDC82 11726.04.2013 17:34:07
nowe posty w temaciePk-232F Muel nie gada z kompem...
Ja juz wymiekam
Sq2iii142 70624.04.2013 19:16:03
nowe posty w temacieep-925
lastninja71 52131.03.2013 14:50:08
nowe posty w temacieWouxun uv2d jak mogę podłączyć?
lastninja51 52005.03.2013 09:34:45
nowe posty w temacieZapraszam do Łączności SSTV [ 1 2 ]
sp4jkv244 98303.03.2013 14:16:50
nowe posty w temacieFT-450D ustawienie poziomu ALC
SP5NON62 87528.02.2013 08:39:07
nowe posty w temacieModem Baycom AVT-226 i Yaesu FT290R [ 1 2 ]
+ MixW
SQ6NDM225 76323.02.2013 18:21:17
nowe posty w temacie436.850 telemetria czy cuś
SP9RP111 59420.02.2013 23:51:19
nowe posty w temacieEmisje cyfrowe
dxhunter92 14917.02.2013 19:57:58
nowe posty w temacieProszę o pomoc jak podłączyć przewody RX i TX do takiego gniazda:
polleck143 95517.02.2013 16:28:12
nowe posty w temaciePodłączenie radia do komputera bez interfejsu. [ 1 2 ]
SQ5W337 29517.02.2013 00:00:41
nowe posty w temacieJak to jest z bandplanem dla PSK-31?
vlp142 34513.02.2013 07:53:01
nowe posty w temacieFT2k a sprawa Digi [ 1 2 ]
SP6JJ363 95204.02.2013 23:30:10
nowe posty w temacieINTERFACE MUSB2232FKA PROBLEM Z INSTALACJĄ POD WIN7
SP8AQK61 34504.02.2013 09:25:39
nowe posty w temacieProblem z emisjami cyfrowymi FT450
sq5obs71 69428.01.2013 21:08:56
nowe posty w temacieJak nazywa sie ten program
dxhunter81 88018.01.2013 22:21:08
nowe posty w temaciejt65 hf nowa wersja
SP5QWO203 13415.01.2013 12:09:22
nowe posty w temacie21 WOSP
SQ6NDL71 75613.01.2013 15:55:35
nowe posty w temacieSIM-PSK
sp9hyx41 57130.12.2012 14:56:54
nowe posty w temaciePytanie laika. Może lamerskie ale dla mnie ważne :)
sp2qou203 76727.12.2012 11:33:36
nowe posty w temacieWSJT 9.3 - problem z instalacją i uruchomieniem programu
sp2hpd61 53202.12.2012 16:06:12
nowe posty w temacieProśba o rozpoznanie emisji cyfrowej
sq2klu31 52422.11.2012 13:26:54
nowe posty w temacie7.095 nowa emisja ??
sq1bhk151 98122.11.2012 10:13:52
nowe posty w temacieDM780 i problem z TX na Yaesu-897D
sq7mru101 94813.11.2012 18:45:18
nowe posty w temacieJaką zewnętrzną kartę używacie do cyfrówek?
SQ6NDC122 85312.11.2012 22:53:11
nowe posty w temacieJak odzyskać log w MixW
maciek51 21911.11.2012 21:05:59

Przejdz do gory strony<<<Strona: 13 / 18>>>    strony: 123456789101112[13]1415161718

HOME » EMISJE CYFROWE

Aby pisać na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny