NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » EMISJE CYFROWE

Przejdz do dołu strony<<<Strona: 15 / 18>>>    strony: 1234567891011121314[15]161718

rss dla Emisje Cyfrowe Temat/OpisAutorOdpowiedziWyświetleńAktualizacja
nowe posty w temacieInterfejs do ic 7000
SP5UHG61 74202.03.2012 21:58:45
nowe posty w temacieDigital SSTV - gdzie odbierać?
SQ5RB52 60129.02.2012 23:12:41
nowe posty w temaciePrawidłowe przygotowanie makro z punktu widzenia psychologii w łącznościach emisjami cyfrowymi. [ 1 2 ]
max77234 44026.02.2012 11:28:34
nowe posty w temacieESCC-2
sp6fig31 32722.02.2012 15:44:58
nowe posty w temacieD-Star: szybkość transmisji danych
SQ5RB21 17621.02.2012 22:00:21
nowe posty w temaciePotrzebny modem BAYCOM
waga22172 38220.02.2012 09:05:59
nowe posty w temacieLinux programy do emisji PACKET RADIO
sq9onx192 86217.02.2012 19:49:26
nowe posty w temacieProgram do Packet Radio z obsługą YAPP - jaki polecacie?
wykorzystujący kartę dźwiękową jako modem
SQ5RB31 65416.02.2012 16:26:29
nowe posty w temacieWinDRM - czy jest coś szybszego?
SQ5RB61 77113.02.2012 20:17:35
nowe posty w temaciePACTOR-I/II, AMTOR, NAVTEX, RTTY, CW, FAX, SSTV, Packet-Radio, PSK31 - Modem
honda10452 52711.02.2012 14:26:23
nowe posty w temacieHF FAX
jmorales41 71005.02.2012 16:33:48
nowe posty w temacieLinux sieciówka eth pod USB
sp6fig51 26522.01.2012 13:40:50
nowe posty w temacieUniwersalny interfejs USB trx-komputer CG Antenna SB-2000
sq2oic173 36917.01.2012 18:06:05
nowe posty w temaciePacket radio a karty zintegrowane-- niektóre nie działają !
Sq2iii41 51317.01.2012 07:00:51
nowe posty w temacieNie zlacza sie ptt w interfejsie a w radiu sie zalacz
sq1nxo101 53216.01.2012 18:53:07
nowe posty w temacieinterfejs musb0811 a TS450 pomocy
już zgłupiałem do reszty
sq7pgr91 81809.01.2012 22:57:01
nowe posty w temacieDekodowanie terminali pogotowia. Możliwe do wykonania? [ 1 2 ]
sq7kgh266 80309.01.2012 16:55:21
nowe posty w temacieAPRS Tom 8 - Bibloteka Polskiego Krótkofalowca , autor OE1KDA [ 1 2 3 ]
Auror Krzysztof OE1KDA
SP7MUD435 84304.01.2012 20:54:09
nowe posty w temacieYaesu 757gx i podłączenie do komputera... [ 1 2 ]
SQ6OCW234 68826.12.2011 23:52:34
nowe posty w temacieTechnika Słabych Sygnałów [ 1 2 3 ]
opracowanie w/g Krzysztofa OE1KDA
SP7MUD476 30625.12.2011 09:14:50
nowe posty w temacieFT-707
sq4ctm112 10104.12.2011 10:08:01
nowe posty w temacieInterface CAT do Yaesu ft100 nie kompatabilny z ft-897
sq7otm102 23023.11.2011 22:50:45
nowe posty w temacieBPSK31 trudne początki
sp9hqi174 58820.11.2011 08:48:19
nowe posty w temacieEPC-Member Center- problem z logowaniem
soft zrobił qq?
SQ6NDC51 61713.11.2011 23:31:49
nowe posty w temacieDARC 10m!
sq5_41 49606.11.2011 16:40:59
nowe posty w temaciePotrzebny schemat
SQ6PHP122 56527.10.2011 19:07:33
nowe posty w temacieMikrofon do emisji cyfrowych
neo38651 92223.10.2011 21:55:23
nowe posty w temacieEmisja
nie mogę sklasyfikować
SQ7PGO61 68815.10.2011 19:09:49
nowe posty w temaciePolska oficjalna strona o emisjach cyfrowych [ 1 2 3 4 ]
Czy to już wszysko?
SQ6NDC659 65806.10.2011 18:18:05
nowe posty w temacie CQ World Wide RTTY Contest
zawody
sq6fhp51 84723.09.2011 16:46:52
nowe posty w temaciefldigi/ft450
digi
sp2tfn102 27913.09.2011 19:46:28
nowe posty w temacieMakra do UR5EQF_log3
gotowe do wklejenia
SP4I172 87712.09.2011 19:43:16
nowe posty w temacieModem BAYCOM - potrzebny schemat
SP9MLI101 90229.08.2011 11:59:51
nowe posty w temacieUstawienie poziomu audio PSK w TS-570 [ 1 2 ]
bo juz jestem głupi totalnie
SP3UQE274 96526.08.2011 00:20:04
nowe posty w temacieKto to jest KB9AMG i jak liczone są jego rankingi??
Jak liczy Mark-KB9AMG
sq8set51 66424.08.2011 08:19:31
temat zamkniętyjt65hf
porosze o pomoc
sp3vsc21 41420.08.2011 21:29:05
nowe posty w temacieOstrzeżenie przed zakupem interfejsu [ 1 2 3 ]
Seria jak nie wydać bez sensu 120 zł
sq2lxk4415 92916.08.2011 09:56:34
nowe posty w temacieKtoś pracuje w PSK31? [ 1 2 ]
3 dni na pasmach psk - SP cisza...
sq8set275 14908.08.2011 19:42:56
nowe posty w temaciePresident George a emisje cyfrowe [ 1 2 ]
SN2DP224 22107.08.2011 17:43:16
nowe posty w temacieYaesu ft-897: nie działa emisja psk w trybie DIG
SQ8KFM193 63121.07.2011 16:16:41

Przejdz do gory strony<<<Strona: 15 / 18>>>    strony: 1234567891011121314[15]161718

HOME » EMISJE CYFROWE

Aby pisać na forum musisz sie zalogować !!!

TestHub.pl - opinie, testy, oceny